• Майстри SOUNDS GOOD – це професійні музиканти з вищою музичною освітою і досвідом роботи з дерев’яними і мідними духовими інструментами.

  • Наші майстри підвищують свою кваліфікацію на професійному міжнародному рівні, використовуючи сучасні і класичні методики в ремонті духових інструментів.

  • Кожен майстер є фахівцем в роботі з окремими інструментами: флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон. У майстерні проводяться механічний ремонт, ультразвукове чищення, гравіювання і гальванічна обробка інструментів.

  • Разом з майстрами працюють музичні експерти за оцінкою звучання, налаштуванню інструменту і корекції механіки.

Наша команда
img doctor2
Антон Дем’янчук
Технічний директор сервіс-центра SOUNDS GOOD
З 6 років займається музикою. Після закінчення з відзнакою музичного ліцею ім.Вільконського та училища ім.Ревуцького вступив до Національної музичної академії України ім.П.І. Чайковського. В академії почав вивчати і практикувати ремонт дерев'яних духових інструментів. Як кларнетист з відзнакою закінчив магістратуру і асистентуру НМАУ. З 2010 року Антон Дем'янчук успішно займається професійним ремонтом дерев'яних духових інструментів, а також виступає як професійний музикант. У 2018 році пройшов курс підвищення кваліфікації в Технічному Центрі компанії YAMAHA (Дубаї, ОАЕ).
Олексій Мамич
Олексій МамичYour Content Goes Here
Майстер з ремонту флейти, кларнета, фагота
Юрій Маськов
Юрій МаськовYour Content Goes Here
Майстер з ремонту саксофона
Сергій Жук
Сергій ЖукYour Content Goes Here
Майстер з ремонту саксофона
Станіслав Стеценко
Станіслав СтеценкоYour Content Goes Here
Майстер по мідним інструментам
Євгенія Фролова
Євгенія ФроловаYour Content Goes Here
Адміністратор
 Музичний Експерт
Музичний ЕкспертОлег Мороз
Соліст оркестру Національної Опери України та Національного будинку органної музики України, лауреат регіональних та міжнародних премій на більш 80 конкурсів.
Музичний Експерт
Музичний ЕкспертЄвген Слабеняк
Євгеній Сабеняк – музикант міжнародного рівня, переможець гран-прі та учасник міжнародних музичних конкурсів та фестивалів у Німетчині, США, Іспанії. Соліст оркестру Національної опери України.