Питання/відповідь
Ви ремонтуєте тільки академічні дерев’яні духові чи народні духові також ?

Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб допомогти Вам із будь-яким інструментом.

Не беруться або погано відповідають нижні ноти?

Скоріше за все, це проблеми з подушками або в налаштуванні чи регулюванні механіки. Ця проблема зустрічається на всіх, без винятку, академічних дерев’яних духових інструментах. Наші майстри завжди готові привести Ваш інструмент в ідеальний стан.

Якщо з’явилася тріщина, зможу я самостійно залити її суперклеем на час виступу, а потім віддати Вам на ремонт?

Звісно, в екстрених випадках, перед виступом музиканти, помітивши тріщину, заливають її суперклеем. Однак, необхідно розуміти, що такий клей не призначений для музичних інструментів та негативно впливає на деревину і потім тривалий час піде на видалення залишків та підготовку до професійного ремонту. Тому, якщо немає екстреної необхідності, краще одразу звернутися до майстрів SOUNDS GOOD. В нашій роботі ми використовуємо тільки спеціальний для ремонту та безпечний для деревини клей.

Мені потрібно частково або навіть повністю перекрити саксофон. Але! Я хочу це зробити в найкоротший строк. Від чого залежить строк ремонту?

Основний фактор, який впливає на строк виконання робіт - це стан інструмента та складність ремонту. У Вашому випадку на це піде близько двох днів.

Подивився ваш сайт, ціни вказані тільки за роботу? Чи входять у вартість матеріали?

Ми не вказуємо ціни на комплектуючі тому, що наші майстри зможуть запропонувати Вам різноманітні матеріали та якість комплектуючих різних фірм-виробників.

Зустрічне питання!
Ви зможете зробити ремонт із наданими комплектуючими?

Так, для нас не має значення, які комплектуючі використовувати для Вашого інструмента, але ми можемо гарантувати тривалий строк служби матеріалів тих виробників, які пройшли перевірку в майстрів SOUNDS GOOD.