Відправити інструмент з іншого міста

Якщо Ви не маєте можливості нас відвідати, ми все одно зможемо допомогти Вам з інструментом

Відправити інструмент в майстерню SG в м. Київ Ви можете з будь-якого міста України та із закордону. Ми завжди раді поспілкуватися з Вами по телефону або здійснити конференцію по Skype для отримання детальної інформації та первинного огляду інструмента.

Доставка інструментів для ремонту з іншого міста проводиться на умовах компаній – перевізників: «Нова пошта», «Автолюкс», «In Time» або інші за вибором Замовника, залежно від місця знаходження.

Перед відправленням інструмента, обов’язково заповніть форму договору – заяви та обговоріть з майстром Вашу проблему, необхідні деталі, вартість ремонту та доставки, строк ремонту та інші побажання. Також, ознайомтеся з правилами отримання і відправки інструментів з іншого міста. Про завершення ремонту Ви дізнаєтеся через індивідуальне повідомлення (sms, Skype) або за телефоном +380 (44) 440-01-01.

Після ремонту Ви зможете забрати інструмент самостійно або ми здійснимо доставку інструмента за Вашою адресою. Вартість доставки Ви сплачуєте самостійно.