Відправити інструмент з іншого міста

ДОГОВІР – ЗАЯВКА
На ремонт інструмента при доставці через поштову службу

Персональні дані власника:
П.І.Б.

Ваш телефон


Ваш e-mail

Дані про інструмент
Модель інструмента


Серійний номер

Адреса зворотної доставки по пошті
Компанія-перевізник


Поштове відділення №


Адреса поштового відділення

Оціночна вартість при зворотній відправці інструмента (грн.)

Я, власник вказаного музичного інструмента, згоден з правилами та умовами щодо поштовій доставки мого інструмента через компанію перевізника. Відповідальність за цілісність та збереження мого інструмента покладаю на себе та компанію, що займається доставкою інтсрумента.

Якщо Ви не маєте можливості нас відвідати, ми все одно зможемо допомогти Вам з інструментом

Відправити інструмент в майстерню SG в м. Київ Ви можете з будь-якого міста України та із закордону. Ми завжди раді поспілкуватися з Вами по телефону або здійснити конференцію по Skype для отримання детальної інформації та первинного огляду інструмента.

Доставка інструментів для ремонту з іншого міста проводиться на умовах компаній – перевізників: «Нова пошта», «Автолюкс», «In Time» або інші за вибором Замовника, залежно від місця знаходження.

Перед відправленням інструмента, обов’язково заповніть форму договору – заяви та обговоріть з майстром Вашу проблему, необхідні деталі, вартість ремонту та доставки, строк ремонту та інші побажання. Також, ознайомтеся з правилами отримання і відправки інструментів з іншого міста. Про завершення ремонту Ви дізнаєтеся через індивідуальне повідомлення (sms, Skype) або за телефоном +380 (73) 060-01-01.

Після ремонту Ви зможете забрати інструмент самостійно або ми здійснимо доставку інструмента за Вашою адресою. Вартість доставки Ви сплачуєте самостійно.